Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Śrem – zamów regenerację i oszczędzaj!

Jesteśmy firmą, której usługi są kierowane do klientów ze Śremu i okolic tej miejscowości w województwie wielkopolskim. Specjalizujemy się w skutecznym wykonywaniu zleceń z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Tak zwane konwertery momentu obrotowego to podzespoły gwarantujące wysoki komfort jazdy, szczególnie w czasie zmiany biegów i przyspieszania w pojazdach posiadających automatyczną przekładnię.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Śremie

Trzeba mieć na uwadze to, że konwertery momentu obrotowego charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do uszkodzenia silnika, sprzęgła i przekładni.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, gdy dojdzie do różnych problemów związanych ze zużyciem albo uszkodzeniem sprzęgła hydrokinetycznego. Do ich grona zaliczają się różne dźwięki słyszane w czasie zmiany biegów i przyspieszania, falowanie obrotów oraz pogorszenie osiągów.

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne z obszaru Śremu mają zapewnioną naszą fachową pomoc w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Jesteśmy w stanie skutecznie realizować zlecenia na rzecz serwisów pojazdów, firm oraz klientów indywidualnych.

W naszym magazynie posiadamy wiele typów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do zregenerowanego i naprawionego podzespołu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest o wiele tańsza niż kupno nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych oraz bezpieczniejsza niż nabycie niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników (np. produkcji azjatyckiej).

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w spawanej obudowie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się