Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Stąporków – wysoka skuteczność napraw

Sprzęgło hydrokinetyczne to część samochodowa montowana między skrzynią automatyczną, a jednostką napędową. Zamyka się go w szczelnej obudowie, a jego cechą jest nowoczesna, złożona budowa. To dlatego wiele warsztatów zajmuje się jedynie wymianą takich elementów, gdy dojdzie do ich awarii.

Prowadzony przez nas warsztat zapewnia skuteczną regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Pracują u nas wykwalifikowani oraz doświadczeni fachowcy korzystający z nowoczesnego sprzętu. Takie mocne strony gwarantują dokładną oraz sprawną naprawę. Nie trzeba więc kupować komponentów za kilka tysięcy złotych ani azjatyckich podróbek czy też części używanych.

Klienci ze Stąporkowa oraz innych obszarów naszego kraju mają zapewnioną sprawną obsługę drogą wysyłkową. Gwarantujemy wsparcie w przypadku ślizgania, wibracji, szumów oraz stuków sprzęgła. Nasza pomoc rozwiąże problemy przegrzewającej się przekładni, spadków osiągów silnika czy też błędów P0740 oraz P7041 wyświetlanych w programie diagnostycznym.

Wysokiej jakości regeneracja konwerterów momentu obrotowego Stąporków – zapraszamy do kontaktu

Typowa usługa regeneracji polega na rozłożeniu sprzęgła hydrokinetycznego na części. Są one dokładnie myte i sprawdzane pod kątem uszkodzeń. Niesprawne i uszkodzone elementy wymieniamy na nowe (pochodzą od zaufanych dostawców) i na koniec sprzęgło jest składane w całość. Tak naprawiona część będzie funkcjonować prawidłowo przez bardzo długi czas.

Zapewniamy gwarancję na świadczone przez nas usługi. Ponadto udzielamy porad i odpowiedzi na różne pytania z zakresu użytkowania pojazdów posiadających sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)