Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Starogard Gdański – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to tak zwany konwerter momentu obrotowego. Jest to podzespół montowany między jednostką napędową, a skrzynią biegów w nowoczesnych konstrukcjach pojazdów mechanicznych. Część ta jest umieszczana w obudowie niedostępnej dla większości mechaników. Proces wymiany sprzęgła hydrokinetycznego na nowe wiąże się z ogromnymi kosztami. Zakup słabej jakości zamienników albo elementów używanych wiąże się z kolei z ryzykiem szybkiego nawrotu awarii i usterek.

Pocieszające jest jednak to, że każdy ma możliwość przywrócenia pełnej sprawności sprzęgła hydrokinetycznego wydając na taki proces około kilkuset złotych. Wystarczy tylko skorzystać z naszej ciekawej oferty obejmującej efektywną regenerację takich sprzęgieł. Przygotowaliśmy ją dla klientów ze Starogardu Gdańskiego i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w przypadku poślizgu sprzęgła lub zauważenia niepokojących hałasów, a także gdy temperatura przekładni będzie nadmiernie wysoka. Udzielamy również profesjonalnego wsparcia w przypadku wykrycia błędów diagnostycznych P0740 oraz P0741.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Starogardzie Gdańskim

Zajmujemy się efektywną regeneracją, która rozpoczyna się od demontażu całości podzespołu. Następnie części składowe są myte na gorąco i na zimno. Wadliwe elementy są wymieniane na nowe, a całość jest jeszcze wyważana i sprawdzana. Sprawny konwerter momentu obrotowego jest montowany w obudowie i spawany. Tak zregenerowany podzespół może być bezproblemowo użytkowany przez wiele tysięcy kilometrów.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Potrafimy doskonale poradzić sobie z wieloma typami sprzęgieł hydrokinetycznych. Współpraca z firmami kurierskimi sprawia, że potrafimy wysyłkowo obsługiwać ogólnopolskich klientów, również w regionie Starogardu Gdańskiego.

5/5 - (1 vote)