Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Stary Sącz – wybierz nasze usługi

W ofercie naszego serwisu mogą Państwo znaleźć fachową realizację usług związanych z regeneracją sprzęgieł hydrokinetycznych. Zapewniamy wsparcie między innymi dla usługobiorców ze Starego Sącza i okolicznych miejscowości. Korzystamy z porządnych części i nowoczesnego wyposażenia obsługiwanego przez wykwalifikowanych fachowców posiadających spore doświadczenie.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Starym Sączu i nie tylko

Wykonujemy skuteczne usługi naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych, gdy zostaną wykryte objawy, takie jak na przykład:

– wibracje w czasie zmiany biegów i przyspieszania,

– przegrzanie przekładni i sprzęgła,

– różne dźwięki słyszane podczas pracy przekładni,

– charakterystyczne ślizganie się sprzęgła,

– uszkodzenia spowodowane zaniedbaniem serwisu olejowego.

Zużyte lub uszkodzone sprzęgła przyjmujemy osobiście w naszej pracowni lub można je nam przekazać wysyłkowo. Obsługa za pośrednictwem poczty i kuriera to nasza mocna strona. Pozwala to nam na obsługiwanie klientów z całej Polski, wliczając w to firmy i osoby ze Starego Sącza.

Członkowie naszego personelu potrafią skutecznie pozbywać się tradycyjnych oraz trudniejszych awarii i usterek, jakie dotykają sprzęgła hydrokinetyczne. Koszt naszej usługi jest wielokrotnie niższy niż zakup nowego elementu. Dodatkowo opcja ta jest bardziej pewna niż zakup chińskich podróbek albo używanych części z nieznanych miejsc.

Regenerowane przez nas sprzęgła są objęte gwarancją. Ponadto w magazynach posiadamy sporo zregenerowanych elementów. To oznacza, że w większości przypadków klient otrzyma bezzwłocznie sprawny podzespół.

5/5 - (1 vote)