Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Stęszew – profesjonalne podejście do napraw

W nowoczesnych pojazdach z automatycznymi skrzyniami biegów, niezwykle istotne role odgrywają sprzęgła hydrokinetyczne. Ich prawidłowe działanie ma wpływ na niezawodność i funkcjonowanie przekładni, a także silnika. Innowacyjna konstrukcja takich sprzęgieł powoduje spore koszty związane z wymianą podzespołu na nowy. Dobrą wiadomością jest to, że nasza firma oferuje klientom ze Stęszewa i okolic profesjonalne usługi obejmujące regenerację i naprawę takich części.

Szeroko pojęta regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Stęszewie – zadzwoń!

Udzielamy pomocy, gdy pojawią się różne objawy uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takie jak drgania, ślizganie, przegrzanie, itp. Posiadamy kompleksową ofertę obejmującą różne typy napraw.

Najbardziej standardowa usługa polega na demontażu sprzęgła na części pierwsze, które są następnie czyszczone i wyważane. Samo precyzyjne czyszczenie w wielu przypadkach powoduje, że wspomniane wyżej objawy ustępują.

W przypadku bardziej skomplikowanych awarii, należy nie tylko dokonać demontażu i czyszczenia elementów, ale również wymiany komponentów, które są uszkodzone. Najczęściej taka usługa kosztuje kilkaset złotych, więc jest wielokrotnie tańsza niż zakup nowego sprzęgła za kilka tysięcy zł. Dodatkowo udzielamy gwarancji na nasze usługi, więc regeneracja jest bezpieczniejsza niż kupno niskiej jakości części używanych albo chińskich.

Zapewniamy wysyłkową obsługę klientów ze Stęszewa, jak również innych zakątków naszego kraju. Z naszej oferty mogą korzystać serwisy samochodowe (autoryzowane i niezależne), firmy czy też klienci indywidualni.

5/5 - (1 vote)