Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Sucha Beskidzka – porządne naprawy skomplikowanych awarii

Przygotowaliśmy ofertę naszej firmy dla klientów z okolic Suchej Beskidzkiej i nie tylko. Oferujemy wysoce skuteczną regenerację sprzęgieł hydrokinetycznych. Podzespoły tego rodzaju są odpowiedzialne za zagwarantowanie optymalnego komfortu jazdy, gdy skrzynia automatyczna zmienia przełożenia. Nieprawidłowe działanie takich podzespołów ma negatywny wpływ na skrzynię automatyczną oraz silnik. Trzeba więc szybko reagować, gdy takie sprzęgło ulegnie uszkodzeniu albo zużyciu. 

Precyzyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Sucha Beskidzka – zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu w przypadku przeciągania biegów na wysokich obrotach, szumów i stuków słyszanych podczas przyspieszania i zmiany biegów, falowania obrotów silnika i gorszych osiągów.

Każdy klient z Suchej Beskidzkiej i regiony może liczyć na nasze efektywne wsparcie pod kątem regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorstwami, niezależnymi i autoryzowanymi serwisami oraz innymi osobami i podmiotami.

Typowa regeneracja obejmuje demontaż sprzęgła i dokładne mycie oraz kontrolę wszystkich jego części składowych. Następnie uszkodzone elementy są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Gdy całość zostanie złożona, sprzęgło jest gotowe do użytku.

Oferujemy wysyłkową obsługę klientów. Po wykonanej regeneracji lub ustaleniu, że posiadamy identyczne, już zregenerowane sprzęgło na stanie, sprawna część jest bezzwłocznie wysyłana na adres zleceniodawcy.

5/5 - (1 vote)