Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

 Sprzęgło hydrokinetyczne Suchedniów – profesjonalna i skuteczna naprawa

Pod nazwą sprzęgła hydrokinetycznego kryje się element instalowany między silnikiem, a skrzynią automatyczną. Część ta jest zamykana w solidnej obudowie, a jej konstrukcja jest dość skomplikowana. Nic więc dziwnego, że wiele warsztatów jest w stanie najwyżej wymienić taki podzespół na inny.

Prowadzona przez nas firma jest jedną z nielicznych, która potrafi bezproblemowo dokonywać regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści używający nowoczesnych narzędzi. Te zalety przekładają się na doskonałą precyzję oraz szybkość napraw. Klient nie będzie musiał kupować drogiej nowej części lub tanich podróbek albo części używanych, których jakość jest bardzo niska.

Klienci z Suchedniowa oraz pozostałych zakątków naszego kraju mają zapewnioną obsługę wysyłkową (kurierem, pocztą, itp.). Udzielamy wsparcia w następujących sytuacjach:

– ślizganie się sprzęgła,

– szumy i stuki słyszane przy zmianie przełożeń i przyspieszaniu,

– przegrzanie przekładni automatycznej,

– spadek osiągów i nierówna praca silnika,

– błędy P0740 oraz P0741 wyświetlane po podłączeniu komputera diagnostycznego.

Wysokiej jakości regeneracja konwerterów momentu obrotowego Suchedniów – zadzwoń i sprawdź nasze usługi

Typowa usługa regeneracji wykonywana przez naszą firmę uwzględnia demontaż sprzęgła na części składowe. Są one dokładnie myte i sprawdzane pod kątem uszkodzeń. Niesprawne, zużyte lub zniszczone elementy wymieniamy na nowe. Następnie sprzęgło jest składane w całość. Po takich czynnościach konwerter momentu obrotowego będzie działać niezawodnie przez długi czas.

Oferujemy gwarancję na regenerowane przez nas podzespoły. Ponadto chętnie zapewniamy porady i odpowiedzi na wszelkie wątpliwości z zakresu właściwego użytkowania aut posiadających sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)