Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Sułkowice – zadzwoń do nas!

Z profesjonalnej oferty naszej firmy, mogą korzystać osoby prywatne, firmy i podmioty z Sułkowic oraz innych miejscowości. Zajmujemy się skutecznym regenerowaniem sprzęgieł hydrokinetycznych. Części te mają za zadanie zapewnienie komfortowej podróży podczas zmiany przełożeń skrzyni automatycznej. Problemy z działaniem takich części wpływają niekorzystnie na działanie silnika i przekładni automatycznej. W takim przypadku należy pomyśleć o skutecznej naprawie oferowanej przez nasz serwis.

Wysoce dokładna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Sułkowice – wybierz nasze usługi!

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia, gdy zauważone zostanie przeciąganie biegów na wyższych obrotach, stuki i szumy słyszane w czasie jazdy, falowanie obrotów albo gorsze osiągi jednostki napędowej.

Wszyscy klienci z okolic Sułkowic mają zapewnione nasze skuteczne wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentów obrotowych. Usługi świadczymy na rzecz klientów indywidualnych, firm, niezależnych warsztatów, autoryzowanych serwisów oraz różnych podmiotów i osób.

Standardowa regeneracja to demontaż i mycie wszystkich części składowych sprzęgła. Dodatkowo, jeśli jakieś komponenty są uszkodzone, zostają one wymienione na nowe (jeśli jest to możliwe i opłacalne). Po złożeniu całości, sprzęgło nadaje się do dalszej eksploatacji przez wiele kilometrów.

Zapewniamy obsługę klientów drogą wysyłkową. Po naprawie lub znalezieniu identycznego, zregenerowanego sprzęgła w naszym magazynie, sprawny element jest wysyłany do klienta bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)