Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Świątniki Górne – profesjonalna i bezproblemowa naprawa

Nasza firma oferuje swoje usługi osobom prywatnym, firmom oraz różnym podmiotom ze Świątnik Górnych i innych polskich miejscowości. Specjalizujemy się w szeroko pojętej regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Podzespoły te odpowiadają za zapewnienie wygodnej jazdy w czasie, gdy automatyczna skrzynia biegów zmienia przełożenia. Wadliwa praca takich elementów ma negatywny wpływ na trwałość i działanie przekładni, jak również silnika.

Wysokiej jakości regeneracja konwerterów momentu obrotowego Świątniki Górne – zadzwoń!

Nasza oferta jest godna polecenia po zauważeniu poniższych problemów:

– nietypowe dźwięki (stuki lub szumy) słyszane w czasie zmiany biegów i podczas przyspieszania,

– bieg jest zbyt długo przetrzymywany na wysokich obrotach,

– silnik pracuje nierówno, a jego osiągi są gorsze.

Klienci naszej firmy ze Świątnik Górnych mogą liczyć na dokładną i szybką regenerację konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy firmy, klientów indywidualnych, autoryzowane serwisy czy też niezależne warsztaty samochodowe.

Proces regeneracji obejmuje demontaż podzespołu na części. Następnie są one precyzyjnie myte na gorąco i zimno oraz kontrolowane. Uszkodzone części są wymieniane na nowe, a mechanizm jest następnie montowany w całość. Po naprawie, konwerter momentu obrotowego odzyska swoją sprawność i niezawodność na wiele kilometrów.

Zainteresowani klienci mogą skorzystać z obsługi wysyłkowej. Zawsze wysyłamy gotowe podzespoły bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)