Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Szamotuły – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich chętnych klientów z regionu Szamotuł i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to komponent gwarantujący wysoki poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Szamotułach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale poza tym silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, przeciąganie biegów w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Szamotuł mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu sytuacjach oferujemy sprawny komponent bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Szamotuł i okolic gwarantujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się