Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Szczawnica i okolice – zadzwoń!

W wielu dzisiejszych pojazdach posiadających przekładnie automatyczne, montowane są również sprzęgła hydrokinetyczne. Ich działanie ma wpływ na pracę i żywotność przekładni oraz silnika. Nowoczesna, skomplikowana konstrukcja wiąże się z wysoką ceną takich sprzęgieł. W przypadku awarii wymiana części na nową może znacząco obciążyć budżet (wydatek rzędu nawet kilku tysięcy złotych). Opcją alternatywną i bardziej ekonomiczną jest wybranie naszej oferty z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Szczawnica – poważne podejście do zleceń

Udzielamy wsparcia, gdy dojdzie do poślizgu sprzęgła, przegrzania przekładni, drgań sprzęgła i spadku osiągów silnika. Członkowie naszego personelu skutecznie likwidują typowe oraz bardziej skomplikowane awarie.

W ramach usługi regeneracji, demontujemy sprzęgło hydrokinetyczne na części. Później przy pomocy specjalnego sprzętu czyścimy je na zimno i gorąco. W wielu przypadkach dokładne czyszczenie wiąże się z całkowitą likwidacja wspomnianych wyżej problemów.

Poważniejsze awarie wiążą się nie tylko z czyszczeniem, ale również z wymianą części składowych, które uległy zużyciu albo uszkodzeniu. Dysponujemy częściami wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Koszt naszego wsparcia to zwykle kilkaset złotych, więc jest to opcja bardziej opłacalna niż kupno nowego sprzęgła i pewniejsza niż zakup taniej podróbki albo części używanej.

Klienci ze Szczawnicy i Małopolski mają zapewnioną obsługę wysyłkową. Zawsze czas oczekiwania na przesłanie sprawnego elementu jest ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)