Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Tarnobrzeg – zamów regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu powstała z myślą o klientach z regionu Tarnobrzegu i nie tylko. Potrafimy skutecznie realizować zlecenia obejmujące regenerację szeroko pojętych sprzęgieł hydrokinetycznych. Są to innymi słowy konwertery momentu obrotowego, które wpływają na komfort, dynamikę i płynność jazdy podczas zmiany przełożeń i przyspieszania w autach z automatycznymi skrzyniami biegów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Tarnobrzegu

Trzeba mieć na uwadze to, że konwertery momentu obrotowego charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do uszkodzenia silnika, sprzęgła i przekładni.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia kłopotów z zakresu uszkodzenia lub zużycia takiego sprzęgła. O problemie mogą świadczyć różne hałasy słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów, a także gorsze osiągi czy też falujące obroty.

W naszym magazynie posiadamy wiele typów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do zregenerowanego i naprawionego podzespołu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest o wiele tańsza niż kupno nowego sprzęgła za kilka tysięcy złotych oraz bezpieczniejsza niż nabycie niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników (np. produkcji azjatyckiej).

Zarówno firmy, jak i osoby prywatne z obszaru miejscowości Tarnobrzeg mają zapewnioną naszą fachową pomoc w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Jesteśmy w stanie skutecznie realizować zlecenia na rzecz serwisów pojazdów, firm oraz klientów indywidualnych.

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w spawanej obudowie.

5/5 - (3 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się