Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Tarnów – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Nasi klienci z Tarnowa i okolic mają możliwość zlecania nam zadań z zakresu profesjonalnej i kompleksowej regeneracji sprzęgieł typu hydrokinetycznego. Używamy materiałów optymalnej jakości oraz nowoczesnego zaplecza technicznego. Takie rozwiązania oddajemy do dyspozycji naszych wykwalifikowanych, jak również doświadczonych specjalistów. Nasze wsparcie przekłada się na niski koszt regeneracji, która spełnia liczne wymogi związane z szeroko pojętą jakością.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Tarnowie

Możemy się pochwalić rozległa ofertą obejmującą profesjonalne usługi z zakresu pozbywania się poniższych awarii i usterek: 

  • wibrowanie i drgania sprzęgła,
  • zużycie oraz uszkodzenia spowodowane przez wybór niskiej jakości, nieprawidłowego albo zanieczyszczonego oleju,
  • przegrzanie sprzęgła i przekładni,
  • ślizganie się sprzęgła.

Wadliwe konwertery momentu obrotowego można dostarczać osobiście do naszej pracowni, ale zapewniamy też obsługę wysyłkową, dzięki współpracy z firmami kurierskimi. To z kolei przekłada się na obsługę klientów z całej Polski, w tym również z Tarnowa.

Zatrudniamy fachowców potrafiących wykonywać tradycyjne oraz bardziej skomplikowane zadania z zakresu likwidacji usterek i awarii sprzęgieł hydrokinetycznych. Właściwie wykonane zlecenia obejmujące naprawę i regenerację umożliwiają unikanie sporych kosztów zakupu nowych sprzęgieł lub kupowania niskiej jakości elementów używanych albo zamienników pochodzących z niepewnych źródeł.

Oferujemy gwarancję na świadczone przez nas usługi regeneracyjne. Dodatkowo w większości sytuacji nie trzeba długo czekać na sprawne i zregenerowane sprzęgła, ponieważ wiele takich podzespołów posiadamy już na stanie.

5/5 - (3 votes)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się