Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Tczew – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgła hydrokinetyczne to bardzo ważne części stosowane w pojazdach wyposażonych w przekładnie automatyczne. Mają one wpływ na działanie oraz stan automatów i silników takich pojazdów. Rozbudowana i innowacyjna budowa takich konwerterów momentu obrotowego wiąże się jednak z wysokim kosztem zakupu nowej części, gdy dojdzie do awarii. Dobrą wiadomością jest to, że nasza oferta obejmuje skuteczną regenerację oraz naprawę takich podzespołów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Tczewie

Obsługujemy wysyłkowo klientów z regionu Tczewa oraz innych zakątków Polski. Usługi naszej firmy są doskonałą opcją dla serwisów samochodowych, różnych firm i osób prywatnych z regionu Tczewa. 

W ramach standardowej usługi demontujemy sprzęgło na części pierwsze, które są czyszczone, a następnie wyważane. W większości przypadków taka tradycyjna usługa przekłada się na skuteczne pozbycie się wielu standardowych usterek i awarii.

Większe awarie oznaczają konieczność nie tylko czyszczenia i wyważania, ale również wymiany elementów, które nie mogą być wykorzystywane w ramach standardowej eksploatacji. Najczęściej koszt takich usług to kilkaset złotych, więc można zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych i uniknąć stosowania niepewnych zamienników albo używanych części niskiej jakości.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się