Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Trzcianka – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Trzcianki i okolic. Uwzględnia ona fachową naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent zapewniający optymalny stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Trzciance

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Zniszczenie takich komponentów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład spadek osiągów, przeciąganie biegów podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i przerzucania biegów.

Klienci naszej firmy z Trzcianki mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny komponent od razu, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Trzcianki i regionu oferujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się