Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Tuchów – profesjonalne wykonywanie zadań

Jako profesjonalny serwis przygotowaliśmy ofertę z zakresu regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy między innymi klientów z Tuchowa i regionu. W czasie pracy nasi wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści korzystają z innowacyjnych narzędzi oraz elementów wyposażenia. To przekłada się na optymalną jakość i skuteczność naprawy.

Kompleksowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Tuchowie

Skutecznie naprawiamy sprzęgła hydrokinetyczne po wykryciu różnych charakterystycznych objawów, takich jak:

– drgania wyczuwane podczas zmiany przełożeń i zwiększania prędkości,

– przegrzanie skrzyni biegów,

– szumy, stuki i inne dźwięki słyszane, gdy przekładnia pracuje,

– poślizg sprzęgła,

– uszkodzenia spowodowane niską jakością albo zanieczyszczeniem oleju.

Wadliwe części można oddać osobiście do naszego warsztatu albo istnieje też możliwość przekazania ich drogą wysyłkową. W ten sam sposób trafiają one z powrotem do klienta po naprawach. Dzięki korzystaniu z usług kurierów, możemy bez problemu obsługiwać klientów z całego kraju, w tym również z Tuchowa.

Pracownicy naszego serwisu są w stanie efektywnie likwidować standardowe oraz bardziej skomplikowane awarie konwerterów momentu obrotowego. Cena takiej usługi jest o wiele niższa w porównaniu z kupnem nowego podzespołu. Ponadto wybór naszych usług jest bezpieczniejszy niż kupno niepewnych części używanych albo chińskich podróbek.

Oferujemy gwarancję na wszystkie sprzęgła, które przeszły regenerację w naszym warsztacie. Na stanie mamy też wiele komponentów, które zostały już wcześniej zregenerowane. W związku z tym czas oczekiwania na sprawne części jest ograniczony do minimum.

5/5 - (1 vote)