Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Turek – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Turku i okolic. Obejmuje ona profesjonalną naprawę konwertera momentu obrotowego. Jest to element zapewniający podwyższony poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Poza tym bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na stan automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Turku

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość skomplikowaną konstrukcją. Uszkodzenie takich komponentów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń.

Klienci naszej firmy z Turku mogą liczyć na bezproblemowe wsparcie pod względem naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo naprawionych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny komponent od razu, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Turku i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)