Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Tychy – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Nasza firma trudni się realizacją profesjonalnych zadań dla szerokiego grona klientów z Tych oraz okolic tego miasta w województwie śląskim. Posiadamy szeroką ofertę, która obejmuje regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Pod tym pojęciem kryją się elementy gwarantujące komfortową jazdę, głównie podczas przyspieszania i zmiany biegów przez automatyczne przekładnie. Prawidłowe funkcjonowanie takich systemów ma wpływ na działanie i ogólny stan silnika oraz skrzyni biegów. To dlatego sprawą kluczową jest sprawna reakcja na uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Tychach

Sprzęgła hydrokinetyczne są podzespołami posiadającymi kompleksową budowę. Awaria lub uszkodzenie takich elementów może doprowadzić do poważnych problemów. Uszkodzeniu może bowiem ulec sprzęgło, skrzynia i jednostka napędowa.

Klienci z Tych i okolic mogą liczyć na naszą pomoc polegającą na regenerowaniu sprzęgieł hydrokinetycznych. Oferujemy skuteczne usługi dla klientów indywidualnych, firm, serwisów samochodowych oraz innym podmiotom i klientom indywidualnym. Po rozcięciu obudowy i demontażu sprzęgła, jego części są czyszczone i sprawdzane pod kątem sprawności. Elementy wadliwe są następnie wymieniane na sprawne, jeśli takie działanie jest opłacalne. Całość jest też skutecznie wyważana i umieszczana z powrotem w obudowie, która następnie jest spawana.

Nasze fachowe wsparcie umożliwia skuteczne zwalczanie różnych problemów, objawów i usterek, takich jak falowanie obrotów, przeciąganie przełożeń na wysokich obrotach, pogorszenie osiągów, stuki, hałasy słyszane podczas zmiany przełożeń, przyspieszania, itp.

W naszym magazynie posiadamy różne typy sprzęgieł hydrokinetycznych, które już przeszły proces regeneracji. W zamian za opłatę i wadliwy element, wydajemy identyczne sprawne sprzęgło objęte gwarancją. Dzięki obsłudze wysyłkowej nasza pomoc jest oferowana klientom z całej Polski, w tym również osobom i firmom z Tych.

5/5 - (1 vote)