Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Ustroń – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej pracowni jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z regionu Ustronia i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent zapewniający wysoki stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego prawidłowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Ustroniu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich elementów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo przykrych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak między innymi spadek osiągów, przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas zwiększania prędkości i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Ustronia mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod względem zniszczenia. Elementy uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy dużo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego na stanie, więc w wielu przypadkach przekazujemy sprawny komponent od ręki, w zamian za wadliwy. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Ustronia i regionu zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)