Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Wałcz – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z terenu Wałcza i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający optymalny poziom wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Wałczu

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem kompleksową konstrukcją. Uszkodzenie takich podzespołów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo przykrych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie zwiększania prędkości i przerzucania przełożeń.

Nasi klienci z Wałcza mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem uszkodzenia. Części uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy dużo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Wałcza i okolic zapewniamy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się