Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Węgrów – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest stworzona dla wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Węgrowa i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający podwyższony poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany przełożeń. Poza tym efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Węgrowie

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do pojawienia się charakterystycznych objawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane podczas przyspieszania i przerzucania biegów.

Nasi klienci z Węgrowa mogą liczyć na fachowe wsparcie pod względem regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby i podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie sprawdzane pod kątem zużycia. Częsci uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele naprawionych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za wadliwy. Gwarantujemy atrakcyjne ceny sprawiające, że bezproblemowa regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Węgrowa i okolic gwarantujemy bezproblemową obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się