Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Wieliczka – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest stworzona dla wszystkich chętnych zleceniodawców z terenu Wieliczki i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący optymalny poziom wygody w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Ponadto efektywna praca takiego sprzęgła ma ważny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego trzeba szybko reagować na możliwe uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Wieliczce

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich elementów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również jednostka napędowa i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów uszkodzenia konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład pogorszenie osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie przyspieszania i zmiany biegów.

Nasi klienci z Wieliczki mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie naprawy konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama pomoc polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich komponentów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zniszczenia. Komponenty uszkodzone albo zużyte przechodzą procedurę wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny element od ręki, w zamian za wadliwy. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się znacznie bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Wieliczki i okolic oferujemy bezproblemową obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się