Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Wiśle – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest przygotowana dla wszystkich chętnych zleceniodawców z terenu Wisły i okolic. Uwzględnia ona profesjonalną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający wysoki poziom komfortu w czasie jazdy, podczas zmiany biegów. Oprócz tego efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Wiśle

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych przejawów wady konwertera momentu obrotowego, takich jak na przykład spadek osiągów, przeciąganie przełożeń w czasie jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie przyspieszania i zmiany przełożeń.

Nasi klienci z Wisły mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa, serwisy samochodowe oraz pozostałe osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod względem zużycia. Częsci uszkodzone albo zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana ponownie w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy wiele sprawnych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od razu, w zamian za uszkodzony. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Wisły i regionu gwarantujemy sprawną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się