Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Włoszczowa – porządne usługi naprawcze

Konwerter momentu obrotowego to element montowany między automatyczną przekładnią, a silnikiem. Jest on zamknięty w szczelnej obudowie i charakteryzuje się nowoczesną, skomplikowaną konstrukcją. W związku z tym wiele serwisów oferuje jedynie wymianę takich części w przypadku ich awarii.

Nasza firma wyróżnia się na tle konkurencji tym, że potrafimy efektywnie regenerować sprzęgła hydrokinetyczne. Zatrudniamy bowiem wykwalifikowanych fachowców korzystających z innowacyjnego zaplecza technicznego. Są to atuty przekładające się na wysoką dokładność i szybkie tempo regeneracji. Można więc uniknąć kupna nowej części za kilka tysięcy zł lub chińskiej podróbki albo niepewnej części używanej.

Klienci z Włoszczowy i innych regionów Polski mogą liczyć na naszą fachową obsługę wysyłkową. Zapewniamy pomoc, gdy sprzęgło się ślizga i generuje wibracje oraz szumy i stuki. Pomagamy, gdy przegrzewa się przekładnia i spadają osiągi silnika. Dzięki nam znikają błędy P0740 oraz P0741 po podłączeniu komputera diagnostycznego.

Szeroko pojęta regeneracja konwerterów momentu obrotowego Włoszczowa – wybierz naszą pomoc

Standardowa regeneracja obejmuje demontaż sprzęgła na czynniki pierwsze. Przechodzą one proces dokładnego mycia i kontroli stanu. Wadliwe części są wymieniane na nowe i dopiero wówczas sprzęgło może zostać złożone w całość. Gwarantujemy bezproblemowe działanie podzespołu przez sporo kilometrów.

Nasze usługi są objęte gwarancją. Dodatkowo chętnie udzielamy porad i odpowiedzi na pytania związane z prawidłową eksploatacją pojazdów wyposażonych w sprzęgła hydrokinetyczne.

5/5 - (1 vote)