Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Wolbrom i okolice – bezproblemowa regeneracja

Obecnie w wielu samochodach z automatycznymi skrzyniami biegów, można znaleźć sprzęgła hydrokinetyczne. Ich prawidłowe działanie ma wpływ na funkcjonowanie, żywotność i niezawodność skrzyni biegów, a także silników. Nowoczesna i skomplikowana konstrukcja takich komponentów przekłada się na spore koszty wymiany. Dobrą wiadomością jest to, że udzielamy fachowego wsparcia w zakresie naprawy sprzęgieł tego rodzaju.

Innowacyjna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Wolbrom – wybierz nasze usługi

Udzielamy wsparcia, gdy dojdzie do przegrzania przekładni i sprzęgła, jego ślizgania lub wibracji. Członkowie naszego personelu świetnie radzą sobie z usuwaniem typowych, jak również trudniejszych awarii.

W ramach naszej pracy, rozkładamy sprzęgło na części pierwsze. W wielu przypadkach problemy ustają po ich wyczyszczeniu na zimno i gorąco, przy pomocy nowoczesnych, precyzyjnych urządzeń.

Oczywiście bardziej skomplikowane awarie wiążą się z wymianą elementów noszących ślady uszkodzenia lub zużycia. Koszt naszej usługi jest znacznie niższy w porównaniu z kupnem nowej części. Ponadto zakup sprzęgieł używanych lub z rynku azjatyckiego może się wiązać z ich niższą jakością i szybkim powrotem problemów.

Wszystkim klientom zapewniamy obsługę wysyłkową. Zregenerowane elementy wysyłamy do odbiorców bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)