Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Wrocław – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich zainteresowanych klientów z regionu Wrocławia i okolic. Obejmuje ona profesjonalną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający wysoki poziom komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Ponadto prawidłowa praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na stan automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na ewentualne uszkodzenia i awarie konwerterów momentu obrotowego.

Skuteczna regeneracja konwerterów momentu obrotowego we Wrocławiu

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się dość złożoną konstrukcją. Awaria takich podzespołów może doprowadzić do różnych niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i skrzynia biegów.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku pojawienia się charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, przeciąganie biegów podczas jazdy na wyższych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet stuki słyszane podczas przyspieszania i zmiany biegów.

Nasi klienci z Wrocławia mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie oceniane pod kątem zużycia. Elementy uszkodzone lub zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy wiele zregenerowanych sprzęgieł hydrokinetycznych na stanie, więc w wielu przypadkach oferujemy sprawny element od ręki, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że skuteczna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom z Wrocławia i okolic oferujemy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się