Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Wronki – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego zakładu jest stworzona dla wszystkich zainteresowanych klientów z obszaru Wronek i okolic. Uwzględnia ona fachową regenerację konwertera momentu obrotowego. Jest to element gwarantujący podwyższony poziom komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego podzespołu ma ważny wpływ na działanie automatycznej przekładni oraz jednostki napędowej. To dlatego trzeba sprawnie reagować na pojawiające się uszkodzenia i wady sprzęgieł hydrokinetycznych.

Profesjonalna regeneracja konwerterów momentu obrotowego we Wronkach

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Zniszczenie takich podzespołów może doprowadzić do wielu niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym jednostka napędowa i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych przejawów wady sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Klienci naszej firmy z Wronek mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod kątem uszkodzenia. Części uszkodzone lub zużyte przechodzą proces wymiany na nowe, o ile jest to opłacalne. Następnie całość jest składana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest spawana.

Posiadamy sporo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu sytuacjach przekazujemy sprawny element bezzwłocznie, w zamian za uszkodzony. Zapewniamy atrakcyjne ceny sprawiające, że efektywna regeneracja opłaca się o wiele bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Wronek i okolic zapewniamy sprawną obsługę wysyłkową.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się