Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Żabno i nie tylko – wybierz nasze wsparcie!

Obecnie w większości aut z przekładnią automatyczną, umieszczane są sprzęgła hydrokinetyczne. Ich funkcjonowanie wpływa na żywotność oraz pracę silnika i przekładni. Skomplikowana budowa takich elementów wiąże się z bardzo wysoką ceną ich zakupu. Na szczęście w przypadku awarii można skorzystać z oferowanej przez nas regeneracji, która jest o wiele tańsza i bardzo skuteczna.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Żabno – wysoka skuteczność działania

Pomagamy, gdy sprzęgło się ślizga, emituje drgania, skrzynia biegów się przegrzewa, a silnik traci swoje osiągi. Nasi pracownicy potrafią efektywnie usuwać standardowe oraz trudniejsze awarie sprzęgieł hydrokinetycznych.

Standardowa regeneracja obejmuje demontaż sprzęgła na części podstawowe. Następnie za pomocą specjalnych myjek są one czyszczone na gorąco i zimno. Dość często po takim czyszczeniu ustaje większość problemów (a nawet wszystkie).

W przypadku poważniejszych awarii, oprócz czyszczenia, kontrolujemy stan elementów i wymieniamy uszkodzone na nowe. Posiadamy dostęp do szerokiego asortymentu solidnych i niedrogich części. Zwykle koszt naszych usług to kilkaset złotych, więc jest wielokrotnie niższy od ceny nowego sprzęgła. Nasza pomoc jest pewniejsza niż kupno taniej podróbki albo części używanej.

Naszym klientom z Żabna i okolic oferujemy obsługę o charakterze wysyłkowym. W każdym przypadku odsyłamy sprawne części do klientów bez zbędnego oczekiwania.

5/5 - (1 vote)