Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Zakroczym – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy jest stworzona dla wszystkich chętnych klientów z terenu Zakroczymia i okolic. Uwzględnia ona nowoczesną regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to element zapewniający wysoki stopień wygody w czasie podróży, podczas zmiany przełożeń. Poza tym efektywna praca takiego sprzęgła ma istotny wpływ na funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów oraz jednostki napędowej. To dlatego należy sprawnie reagować na ewentualne uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Efektywna regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zakroczymiu

Konwertery momentu obrotowego charakteryzują się całkiem złożoną konstrukcją. Awaria takich elementów może doprowadzić do wielu niechcianych i bardzo poważnych konsekwencji. Uszkodzeniu może ulec zarówno samo sprzęgło, ale poza tym silnik i skrzynia biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy gdy dojdzie do wystąpienia charakterystycznych objawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak na przykład spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie biegów podczas jazdy na większych obrotach, falowanie obrotów silnika czy też szumy, a nawet hałasy słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany biegów.

Nasi klienci z Zakroczymia mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie naprawy sprzęgieł hydrokinetycznych. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby i podmioty. Sama usługa polega na przecięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i czyszczeniu wszystkich elementów. Są one następnie kontrolowane pod kątem zużycia. Komponenty uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo zregenerowanych konwerterów momentu obrotowego w magazynie, więc w wielu przypadkach zapewniamy sprawny komponent od razu, w zamian za uszkodzony. Oferujemy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana podzespołu na nowy. Klientom z Zakroczymia i regionu oferujemy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się