Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Zamość – zamów regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszej firmy została przygotowana z myślą o klientach z obszaru Zamościa i całego regionu. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem czynności obejmujących regenerację sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to wyposażenie, które gwarantuje duży komfort podróżowania podczas przyspieszania i zmiany biegów w pojazdach z przekładnią automatyczną.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zamościu

Trzeba mieć na uwadze to, że sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do awarii jednostki napędowej, sprzęgła i skrzyni biegów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, gdy dojdzie do różnych problemów związanych ze zużyciem albo uszkodzeniem sprzęgła hydrokinetycznego. Do ich grona zaliczają się różne dźwięki słyszane w czasie zmiany biegów i przyspieszania, falowanie obrotów oraz pogorszenie osiągów.

Klienci naszej firmy z obszaru Zamościa, mają zagwarantowane fachowe wsparcie związane z regeneracją sprzęgieł typu hydrokinetycznego. Wykonujemy fachowe usługi na rzecz warsztatów samochodowych, różnych firm, klientów indywidualnych, itp.

Na stanie magazynowym posiadamy mnóstwo rodzajów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do sprawnego elementu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest bardziej opłacalna niż zakup drogiego nowego sprzęgła i bezpieczniejsza niż kupno niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników.

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w spawanej obudowie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się