Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Zator – perfekcyjna regeneracja

Jeśli chodzi o sprzęgła hydrokinetyczne to mamy do czynienia z częściami umiejscowionymi między silnikami, a przekładniami automatycznymi. Jest to element znajdujący się w solidnej, zamkniętej obudowie. W większości warsztatów nie ma odpowiedniego sprzętu do ich otwarcia, więc w przypadku awarii takie firmy oferują jedynie wymianę sprzęgła hydrokinetycznego na inne.

Nasz serwis specjalizuje się jednak w efektywnym pozbywaniu się różnych awarii takich części. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy dysponują sporym doświadczeniem oraz nowoczesnym sprzętem. Te atuty umożliwiają sprawną i precyzyjną regenerację. Klienci mają z kolei możliwość uniknięcia dużych wydatków związanych z kupnem nowego sprzęgła lub problemów powodowanych przez tanie podróbki albo elementy używane.

Zapewniamy klientom obsługę wysyłkową w rejonie Zatoru i innych miejscowości. Udzielamy pomocy, gdy pojawią się drgania sprzęgła oraz jego poślizg. Objawami problemów ze sprzęgłem mogą być też gorsze osiągi silnika i wysoka temperatura przekładni, a także błędy P0740 i P0741 wykrywane przez program diagnostyczny.

Porządna regeneracja konwerterów momentu obrotowego Zator – zachęcamy do wybrania naszych usług

Regeneracja to usługa obejmująca demontaż sprzęgła na części pierwsze i ich dokładne mycie pod ciśnieniem na zimno i gorąco. Wadliwe komponenty wymieniamy na nowe pochodzące od zaufanych dostawców. Całość jest następnie montowana i nadaje się do ponownego, długotrwałego, niezawodnego użytkowania.

Realizowane przez nas usługi są objęte gwarancją. Dodatkowo członkowie naszego personelu chętnie udzielają odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości związane z prawidłową eksploatacją samochodów posiadających sprzęgła hydrokinetyczne. Obsługujemy klientów wysyłkowo, więc z naszej pomocy mogą korzystać osoby i firmy z Zatoru i innych miejscowości.

5/5 - (1 vote)