Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Zduńska Wola – zamów regenerację i oszczędzaj!

Sprzęgło hydrokinetyczne to niezwykle ważny element w pojazdach posiadających automatyczne skrzynie biegów. Właściwe funkcjonowanie takich podzespołów wpływa pozytywnie na prawidłowe działanie automatycznych przekładni oraz jednostek napędowych. Skomplikowana, innowacyjna konstrukcja takich konwerterów momentu obrotowego jest jednak sporym problemem, jeśli dojdzie do jakiejś awarii. Nowe, oryginalne sprzęgła tego rodzaju to koszt sięgający poziomu kilku tysięcy złotych. Na szczęście wszyscy nasi klienci ze Zduńskiej Woli całego województwa łódzkiego mają dostęp do przystępnej alternatywy, jaką jest regeneracja sprzęgieł hydrokinetycznych.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zduńskiej Woli

Oferujemy skuteczne i profesjonalne regenerowanie sprzęgła w przypadku wibracji, nietypowych hałasów, ślizgania się sprzęgła oraz gdy przekładnia osiągnie wysoką temperaturę.

W ramach standardowego zlecenia rozkładamy konwerter na czynniki pierwsze. Są one precyzyjnie kontrolowane, czyszczone, a także wyważane. Większość zwyczajnych awarii i usterek ustępuje po takim dokładnym czyszczeniu.

Gwarantujemy wysyłkową obsługę klientów ze Zduńskiej Woli oraz innych regionów naszego kraju. Oferujemy usługi stanowiące doskonałą opcję dla niezależnych i autoryzowanych serwisów, innych firm oraz klientów indywidualnych z regionu Zduńskiej Woli i województwa łódzkiego. 

Gdy dojdzie do poważniejszych uszkodzeń i awarii sprzęgła hydrokinetycznego, wykonujemy usługi z zakresu wymiany oraz czyszczenia elementów, których nie można wykorzystać do normalnej eksploatacji. Koszt takiej usługi to kilkaset złotych, więc opcja ta jest bardziej opłacalna niż nabycie nowego podzespołu za kilka tysięcy złotych. Nie trzeba również podejmować decyzji o zakupie części używanych lub niedrogich zamienników, których jakość jest zazwyczaj skandalicznie niska i może prowadzić do kolejnych awarii pojawiających się po krótkim czasie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się