Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Zgierz – zamów regenerację i oszczędzaj!

Jesteśmy firmą, której usługi są kierowane do klientów ze Zgierza i jego okolic. Specjalizujemy się fachową realizacją zadań z zakresu regeneracji sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to podzespół zapewniający wysoki komfort jazdy, szczególnie w czasie zmiany biegów i przyspieszania w autach posiadających automatyczną skrzynię biegów.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zgierzu

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy, gdy dojdzie do różnych problemów związanych ze zużyciem albo uszkodzeniem sprzęgła hydrokinetycznego. Do ich grona zaliczają się różne dźwięki słyszane w czasie zmiany biegów i przyspieszania, falowanie obrotów oraz pogorszenie osiągów.

Trzeba mieć na uwadze to, że sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się bardzo zaawansowaną konstrukcją. Gdy dojdzie do awarii, może dojść nawet do awarii jednostki napędowej, sprzęgła i skrzyni biegów.

Klienci naszej firmy z obszaru Zgierza, mają zagwarantowane fachowe wsparcie związane z regeneracją konwerterów momentu obrotowego. Wykonujemy fachowe usługi na rzecz warsztatów samochodowych, różnych firm, klientów indywidualnych, itp.

Na stanie magazynowym posiadamy mnóstwo rodzajów, marek i modeli sprzęgieł, które przeszły już proces regeneracji. Potrafimy więc zapewnić dostęp do sprawnego elementu praktycznie od ręki. Nasza oferta jest bardziej opłacalna niż zakup drogiego nowego sprzęgła i bezpieczniejsza niż kupno niepewnych części używanych lub podejrzanie tanich zamienników.

Sama usługa obejmuje rozcięcie obudowy, demontaż sprzęgła i mycie ciśnieniowe jego wszystkich elementów. Następnie są one sprawdzane i wymieniane, gdy nie nadają się do dalszej eksploatacji. Całość jest następnie montowana i zamykana w spawanej obudowie.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się