Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów 

Sprzęgło hydrokinetyczne Zielona Góra – zamów skuteczną regenerację i oszczędzaj!

Klienci naszej firmy z Zielonej Góry i okolic mają możliwość zlecania naszej firmie zadań z zakresu profesjonalnej oraz kompleksowej regeneracji sprzęgieł hydrokinetycznych. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnego zaplecza technicznego. To wszystko jest oddawane do dyspozycji doświadczonych, a także wykwalifikowanych specjalistów. Dzięki temu usługi regeneracji nie są kosztowne i spełniają różnorodne wymagania związane z szeroko pojętą jakością.

Regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zielonej Górze

Nasza fachowa oferta obejmuje profesjonalne usługi z zakresu pomocy w przypadku wykrycia następujących problemów: 

  • wibrowanie sprzęgła,
  • przegrzanie,
  • ślizganie się sprzęgła,
  • zużycie oraz uszkodzenia wywołane przez niskiej jakości lub zanieczyszczony olej.

Uszkodzone i zużyte sprzęgła można dostarczyć osobiście do naszej pracowni, ale przyjmujemy i wydajemy też sprzęt drogą kurierską. Dzięki temu potrafimy obsługiwać klientów z całej Polski, w tym również z regionu Zielonej Góry.

Zatrudniamy specjalistów, którzy są w stanie wykonywać tradycyjne, jak i bardziej skomplikowane zlecenia z zakresu likwidacji awarii i usterek sprzęgieł hydrokinetycznych. Skutecznie wykonana naprawa i regeneracja umożliwia uniknięcie sporych kosztów wymiany elementów na nowe lub zakupu zamienników niskiej jakości albo używanych części, które pochodzą z niepewnego źródła.

Wszystkie usługi naszej firmy objęte są gwarancją. Do tego w wielu przypadkach nie trzeba czekać długo na sprawne elementy, ponieważ posiadamy sporo zregenerowanych sprzęgieł na stanie.

5/5 - (1 vote)