Zaznacz stronę
sprzęgła hydrokinetyczne

Sprzęgła hydrokinetyczne – regeneracja konwerterów momentu obrotowego

Sprzęgło hydrokinetyczne Zwoleń – zamów profesjonalną regenerację i oszczędzaj!

Oferta naszego serwisu jest kierowana do wszystkich chętnych zleceniodawców z obszaru Zwolenia i okolic. Obejmuje ona profesjonalną naprawę sprzęgła hydrokinetycznego. Jest to komponent gwarantujący wysoki stopień komfortu w czasie podróży, podczas zmiany biegów. Oprócz tego bezproblemowa praca takiego podzespołu ma istotny wpływ na działanie automatycznej skrzyni biegów oraz silnika. To dlatego należy szybko reagować na możliwe uszkodzenia i wady konwerterów momentu obrotowego.

Bezproblemowa regeneracja konwerterów momentu obrotowego w Zwoleniu

Sprzęgła hydrokinetyczne charakteryzują się całkiem skomplikowaną konstrukcją. Awaria takich komponentów może doprowadzić do różnych niepożądanych i bardzo poważnych konsekwencji. Zniszczeniu może ulec nie tylko samo sprzęgło, ale również silnik i przekładnia.

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia w przypadku wystąpienia charakterystycznych przejawów uszkodzenia sprzęgła hydrokinetycznego, takich jak między innymi spadek osiągów, zbyt długie przeciąganie przełożeń podczas jazdy na podwyższonych obrotach, falowanie obrotów jednostki napędowej czy też szumy, a nawet stuki słyszane w czasie zwiększania prędkości i zmiany przełożeń.

Nasi klienci ze Zwolenia mogą liczyć na fachowe wsparcie w zakresie regeneracji konwerterów momentu obrotowego. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, warsztaty samochodowe oraz inne osoby jak również podmioty. Sama usługa polega na rozcięciu obudowy oraz ciśnieniowym myciu i oczyszczaniu wszystkich elementów. Są one następnie sprawdzane pod względem zniszczenia. Części uszkodzone albo zużyte są wymieniane na nowe, jeśli jest to opłacalne. Następnie całość jest montowana i zamykana z powrotem w obudowie, która jest uszczelniana poprzez spawanie.

Posiadamy sporo naprawionych sprzęgieł hydrokinetycznych w magazynie, więc w wielu sytuacjach zapewniamy sprawny komponent od razu, w zamian za wadliwy. Zapewniamy przystępne ceny sprawiające, że profesjonalna regeneracja opłaca się dużo bardziej niż wymiana sprzęgła na nowe. Klientom ze Zwolenia i okolic zapewniamy profesjonalną obsługę kurierską.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się